هدف اصلی شما رتبه های اول گوگل می باشد، اما آیا ارزش دارد با هر روشی شما به صفحه اول گوگل برسید؟

سئو فنی وب سایت

سئو به معنی بهینه سازی موتور های جست و جو میباشد. به عبارت دیگر سئو به مجموعه اقداماتی گفته میشود که در آن جایگاه یک صفحه از یک سایت برای یک یا چند کلمه جابجا میشود که این جابجایی باعث افزایش بازدید و در نتیجه بیشتر دیده شدن سایت میشود.سئو سایت اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا در صورتی که شما قصد فروش محصولی را در وبسایت خود داشته باشید نیاز به دیده شدن محصول برای فروش آن دارید.در صورتی که رتبه شما در گوکل بالاتر باشد به دلیل ترافیک بیشتر محصول شما بیشتر دیده میشود و در نتیجه فروش بیشتری خواهید داشت.

شما همچنین میتوانید برای بالابردن جایگاه وبسایت خود از تبلیغات گوگل نیز استفاده کنید به طوری که با پرداخت مبلغی به ازای هر کلیک سایت شما جایگاه خوبی میگیرد ولی تفاوت های زیادی با سئو وجود دارد که سئو را برتری میدهد.به عنوان مثال:

ترافیک در سئو رایگان است : این بدان معناست که دیگر نیاز نیست به ازای هر کلیک بر روی لینک سایت خود مبلغی را پرداخت کنید و با استفاده از سئو کاربران میتوانند به مقدار زیاد بدون هزینه برای شما روی لینک سایت شما کلیک کنند.

ترافیک ناشی از سئو مستمر است : زمان که شما از تبلیغات گوگل استفاده میکنید به محض اتمام اعتبار،وب سایت شما جایگاه خود را از دست میدهد و پایین می آید اما با استفاده از سئو این ترافیک مستمر خواهد بود.ممکن است که حرکت شما برای جابجایی به بالا کمی کند باشد اما به همین صورت جایگاه خود را به راحتی از دست نمیدهید.

بسیاری از کاربران تمایلی به کلیک بر روی لینک های تبلیغاتی ندارند : لینک های تبلیغاتی در صفحه جست و جوی گوگل با علامت (AD) که به معنی تبلیغات است نمایش داده میشوند و طبق تحقیقات کاربران تمایلی به کلیک بر روی این لینک ها ندارند.

تیم آروین آماده ارائه تمامی خدمات سئو و بهینه سازی به شما مشتریان عزیز میباشد.